Aktuálně zde máme 93 recenzí

Rekonstrukce bytového jádra

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekonstrukce bytového jádra, 3D projekt, realizace.

HODNOCENÍ

Byla jsem velice spokojena s komunikací, ochotou a vstřícností p. Bočka. S prací řemeslníků jsem byla nadmíru spokojena. Mohu vyjádřit pouze slovy: kvalitně,rychle,bez komplikací a prašnosti.Jsou příkladem toho,jak má dobrá firma fungovat a pracovat.Všem mohu jen doporučit!!!!

J. Zachová, Turnov, okr. Semily

        

Kompletní přestavba bytového jádra, 3D návrh

POPIS ZAKÁZKY

Přestavba bytového jádra dle 3D návrhu. Demontáž jádra, likvidace. HSV: příčky ytong, nivelace, hydroizolace, kročejová izolace, elektroinstalace, vodoinstalace, obklady, dlažby + chodba, SDK - podhled, kompletace ZTI předmětů, montáž obložkových zárubní, malířské a dokončovací práce.

HODNOCENÍ

Trošku vyšší cena ale z konečnou prací jsme spokojeni, hledali jsme firmu která nám udělá vše naráz a fa.Aquatrend vše splnila

Liberec

        

Kompletní přestavba zděné koupelny a toalety, 3D návrh, renovace podlah

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní přestavba zděné koupelny a toalety dle 3D návrhu. Bourací práce, likvidace odpadu. HSV: příčky ytong, broušení podlah, nivelace, hydroizolace, elektroinstalace, vodoinstalace, obklady, dlažby , SDK - podhledy - kuchyň, chodba koupelna a wc. Kompletace ZTI předmětů, pokládka vinylové podlahy na HDF desce Basic 30 - Parador. Montáž obložkových zárubní,dveří, malířské a dokončovací práce.

HODNOCENÍ

nenapadá mě nic, co bych měl vytknout

Liberec

        

Kompletní rekonstrukce přízemí rodinného domu

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekonstrukce rodinného domu - přízemí včetně 3D návrhu architektky. Bourací práce, tesařské práce, zateplení střechy, výstavba nových příček, izolace a vyrovnávky podlah, kompletní vodoinstalace včetně přívodu + odpadní potrubí v HT. Elektroinstalace, ÚV v CU, topná tělesa, rozvody v CU, elektrokotel s nepřímotopným ohřívačem TUV, výměna oken. Sádrokartonové podhledy v celé části, pokládky, obkladů a dlažeb, obložení krbu, montáž obložkových zárubní a dveří, pokládka vinylové podlahy Parador, kompletace ZTI, výmalba.

HODNOCENÍ

Firmu Aquatrend jsem si pro rekonstrukci našel pro mě až v dalekém Liberci, na základě pozitivních recenzí a dlouhodobé reprezentace na trhu a musím říct, že se to vyplatilo do poslední koruny. Při rekonstrukci jsem potřeboval vyřešit několik oblastí, na které bych normálně musel najímat více firem (topení, voda, elektřina, kuchyně), což nebyl s firmou Aquatrend problém - většinu práce řešili vlastními zaměstnanci a pro to, co nedělají, doporučili prověřenou firmu (v mém případě se jednalo o kuchyni). Celkově jsem byl velmi spokojen, cena byla sice mírně vyšší, ale naprosto odpovídá kvalitě provedené práce. Velice jsem také ocenil detailní, několikastránkový rozpočet,takže jsem v každém momentu věděl, co bude kolik stát (případné změny byl vždy oznámeny a odsouhlaseny předem s jednatelem firmy). Tuto firmu rozhodně doporučuji.

Kamenický Šenov

        

Oprava nebo výměna elektrického bojleru

POPIS ZAKÁZKY

Poptávám opravu nebo výměnu stávajícího el.bojleru 200l, který teče, suočástí jsou i drobné úpravy rozvodu vody (plast) a výměna baterie. Cenu dohodneme při prohlídce ,termín kdykoli po dohodě.

HODNOCENÍ

Oprava provedena v dohodnutém termínu a rozsahu. Po opravě se nevyskytly zatím žádné závady a komunikace s firmou probíhala převážně po telefonu a sjednaná cena byla vyúčtována. Firma pracuje profesionálně a v případě potřeby, bych se na ni opět obrátil.

Zdeněk, Liberec


Kompletní rekonstrukce bytové jednotky 2+1

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekonstrukce bytové jednotky 2+1 dle 3D návrhu. Bourací a přípravné práce, změna dispozice koupelny a kuchyňské části. Výstavba příček ytong, Elektroinstalace, broušení podkladů, perlinky, štuky, SDK podhledy, led osvětlení, 3 fáze, vodoinstalace, izolační práce, kročejové izolace, nivelace podlah Weber Floor 4150, pokládka obkladů a dlažby, montáž sanitárního vybavení koupelny, nátěry radiátorů, výmalba, pokládka acoustic protect, montáž vinylové podlahy na HDF desce Parador, montáž obložkových zárubní, dveří, kování, výměna vstupních dveří, montáž kuchyňské linky, předání díla. 

HODNOCENÍ

Práce odvedená firmou Aquatrend je na velmi vysoké úrovni. Zároveň oceňuji celkový vstřícný přístup p. Bočka – oceňuji jeho doporučení co se týká vybavení, použitých materiálů a inspirativního řešení změny dispozice koupelny a kuchyně. Firma odvedla profesionální práci, jsem naprosto spokojen a mohu tuto firmu všem doporučit.

Jiří, Liberec

        

Kompletní rekonstrukce bytové jednotky 3+1 ve starší zástavbě

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekonstrukce bytové jednotky 3+1 ve starší zástavbě, dle návrhu architekta. Popis rekonstrukce: bourací práce, likvidace původní podlahy, její zpevnění, montáže OSB desek, nivelace Weber Floor, broušení podkladů, nové příčky Ytong. Vodoinstalace v PPR, odpadní potrubí v HT, rozvody ÚV v CU, montáž kondenzačního kotle Immergas-Vitrix Zeus Superior 28 kW. Podhledy SDK včetně izolace - Isover Akustic - SSP2, obklady, dlažby, kompletace ZTI předmětů - koupelna, výmalba, pokládka vinylové podlahy na HDF desce - Basic 30 - Parador, montáž zárubní, dveří a dokončovací práce. Předání díla.

HODNOCENÍ

Jakožto autor návrhu rekonstrukce a poměrně veliký detailista musím uznat, že práce odvedená řemeslníky firmy Aquatrend je na velmi vysoké úrovni. Zároveň oceňuji celkový přístup pana Bočka, jeho ochotu a veškerý servis, který klientům poskytuje. To je něco, co není samozřejmostí a velmi si toho vážím. A jako architekt oceňuji i jeho technickou podporu. Celá rekonstrukce proběhla v domluveném termínu, při maximálním nasazení velmi šikovných řemeslníků a dalších profesí.Tímto děkuji také panu elektrikáři a truhláři za perfektní spolupráci. Je to již má druhá rekonstrukce provedená ve spolupráci s panem Bočkem a firmou Aquatrend a pokud bude potřeba, ráda se na nějobrátím znovu, jelikož vím, že výsledek bude perfektní. Jsem si vědoma toho, že rekonstrukce byla rozsáhlá a někdy dost náročná a tak touto cestou ještě jednou děkuji celému týmu za perfektně odvedenou práci.

Jana, Liberec

        

Kompletní rekonstrukce panelového jádra

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekostrukce panelového jádra dle požadavku zákazníka, včetně 3D návrhu. Bourací a přípravné práce, vodoinstalace, elektroinstalace, izolace, SDK podhledy, nivelace, pokládky obkladů, dlažby, výmalba, kompletace ZTI vybavení, montáž obložkových zárubní, napasování dveří.

HODNOCENÍ

DOBA REALIZACE 15 dnů DOKONČENÍ 10/2017

Václav, Jablonec nad Nisou

Kompletní rekonstrukce bytového jádra

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekonstrukce bytového jádra dle specifikace.Vytvoření 3D návrhu,samotná přestavba jádra.Celková elektroinstalace bytu 2+KK,vodoinstalace,perlinky,štuky,vyrovnávky podlah,dlažby,SDK práce

HODNOCENÍ

Skvělá spolupráce s majitelem firmy, operativní řešení nepředpokládaných problémů a více prací. Operativní navazování jednotlivých prac. operací. Výsledek předčil naše očekávání. Termín byl byl dokonce o pár dnů zkrácen. Tuto firmu můžu jenom doporučit doporučit.

Josef, Frýdlant v Čechách

        

Kompletní rekonstrukce bytové jednotky.4+1

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekonstrukce bytové jednotky 4+1 dle požadavku Atypické řešení celé bytové jednotky,bourání panelů,změny dispozice příček,výstavba zděné šatny,atypické SDK podhledy a sokly. Kompletní elektroinstalace,vodoinstalace,plynoinstalace,výměny topných těles,podlahy,koupelna,toaleta dle 3D projektu.Kuchyňská část včetně příslušenství - (místo bývalé ložnice) je situována ve středu bytové jednotky dle architektonického návrhu pražské firmy.Celá bytová jednotka je vysoce nadstandartní a odpovídá dnešnímu modernímu stylu.Kompletní fotogalerii naleznete na našich stránkách www.aquatrend.cz

HODNOCENÍ

Volba firmy Alexandr Boček-Aquatrend byla provedena jen na základě množství recenzí jiných spokojených uživatelů bytů či domů. Musím zkonstatovat, že s výsledkem jsem nadmíru spokojená, veškeré práce byly provedeny na vysoké úrovni, vyhovovala mi kompletnost veškerých služeb a profesionalita všech řemeslníků. Nezanedbatelná je i velmi dobrá komunikace s panem Bočkem, který dokázal přispět k celkovému výsledku nejednou odbornou radou. I přes rozsáhlost a náročnost rekonstrukce, byly veškeré práce dokončeny před stanoveným termínem. Mohu jen ještě jednou poděkovat a všem vřele doporučit.

Drahomíra, Liberec

        

Kompletní rekonstrukce koupelny

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekonstrukce koupelny,výměny rozvodů SUV,TUV od kotle,montáž rozvodu ústředního topení,izolační práce,přizdívky,podlahové topení - Fineza,nová elektroinstalace,podhled SDK,obklady a dlažba.

HODNOCENÍ

S realizací jsem spokojen, výsledek je vynikající. Dohodnuté části smlouvy byly dodrženy. Komunikace s dodavatelem i pracovníky firmy byla výborná, pan Boček umí opravdu poradit.

Svatopluk , Liberec

        

Kompletní rekonstrukce 1.NP v rodinném domě

POPIS ZAKÁZKY

Celková rekonstrukce 1 NP v rodinném domě.3D vizualizace koupelny,bourací práce celého patra,SDK podhledy,atyp SDK nebesa - kuchyň,izolace,obklady,dlažby,montáž plynu-suterén,montáže ústředního vytápění v CU,osazení kotle,radiátorů vogel&noot,nové rozvody TUV,SUV,odpadní potrubí v HT,elektro.Celková změna dispozice celkového prostoru,částěčné omítky,úpravy rozměru pro obložky,perlinky,štuky.Vybudování koupelny a toalety dle 3D návrhu,zvětšení prostoru.Osazení E.O. Dražice v půdním prostoru.Revize plynu.

HODNOCENÍ

Veškeré práce probíhaly rychle a bez problémů, rád tuto firmu doporučuji každému, kdo by se chtěl do něčeho podobného pustit

Tomáš , Liberec

        

Kompletní rekonstrukce koupelny

POPIS ZAKÁZKY

Demontáže dřevotřískových desek,montáže SDK příček,kompletní výměna vodoinstalací včetně odpadů v HT systému,nové přívody ÚV,napojení radiátoru + otopného žebříku,nová elektroinstalace,podhled SDK,výroba poliček,pokládky obkladů a dlažby - přízemí + 1.patro výměna sprchového koutu a vaničky litý kámen,termost.baterie a sprchového setu.3D vizualizace.

HODNOCENÍ

Firma Aquatrend pracuje rychle,ale kvalitně.Řemeslníci jsou flexibilní,precizní a jsou schopni situačně řešit nepředvídané problémy.Rekonstrukce koupelny byla dokončena v dohodnutém termínu a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Šulcovi z Hejnic

Marcela, Hejnice

        

Rekonstrukce koupelny

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekonstrukce původního (už zbouraného) umakartového jádra v panelovém bytě. Bourání zděné šatny na chodbě a posunutí dveří do kuchyně. Podhledy v kuchyni a na chodbě. Důraz kladen na kvalitu provedení, spolehlivost, finance. Čas nerozhodoval. Dodán vlastní návrh řešení koupelny.

HODNOCENÍ

Zakázku firmě Aquatrend jsme zadali poměrně náhodně. Poptávali jsme podle referencí větší množství firem, ale pan Boček z firmy Aquatrend jednal tak bleskově, že "než jsme to promysleli, koupelna už se stavěla". Podle uvedených výborných referencí jsme byli zvědaví, jaká bude realita. Během samotné realizace se ukázal zkušený přístup k celé věci. Práce probíhala svižně a s výbornou komunikací jak s panem Bočkem tak se zedníky. Naprosto vyslyšeli všechna naše přání a požadavky a odvedli svou práci na jedničku. Termín i cena dodržena. Nakonec jsme opravdu tak rychlého výběru nelitovali a můžeme firmu Aquatrend pana Bočka upřímně doporučit!

Markéta Liberec

        

Kompletní rekonstrukce koupelny a toalety

POPIS ZAKÁZKY

Kompletní rekonstrukce původní zděné koupelny a toalety.Přizdívky,sokly,nové rozvody SUV,TUV,(připojení TUV na nový kotel Junkers)zrušení E.O. v koupelně.odpadní potrubí v HT,podhled SDK,vybavení na přání zákazníka dle předchozí dohody.Omítky,nivelační hmoty,obklady a dlažby.Obložení kuchyňské linky,nové rozvody elektroinstalace.

HODNOCENÍ

Jsem spokojen sdodrženým dohodnutým termínem(10 pracovních dní). Pracovníci byli spolehliví,slušní a vždy po sobě ulkidili.

Vladimír, Liberec

        

Kompletní přestavba koupelny ve starším rod.domě dle požadavku.

POPIS ZAKÁZKY

Celková realizace koupelny z 60 tých let.Nové rozvody SUV,TUV,odpadní potrubí v HT,odvětrání,příčka,izolace,vanička zděná - atyp,dlažba,obklady,osazení zařizovacích předmětů,nová elektroinstalace.

HODNOCENÍ

Firma Aquatrend pracuje na vysoké úrovni. Naslouchají požadavkům zákazníka, respektují ho a v případě potřeby poradí. Cena odpovídá kvalitě, dodržení termínu dokončení rekonstrukce je samozřejmostí..

Martina, Liberec

        

Kompletní rekonstrukce bytového jádra,kuchyně

POPIS ZAKÁZKY

Celková přestavba bytového jádra, projekt,3D vizualizace,nová elektroinstalace,ZTI vybavení,rozvody,dlažby,obklady,SDK-podhledy,kuch.linka,spotřebiče,vestavěná skříň

HODNOCENÍ

Shodou různých náhod jsem se dostala k firmě Aquatrend. Po shlednutí realizací na webových stránkách a osobním jednání s p. Bočkem, kde se mi snažil navrhnout nejlepší možné řešení, už jsme se rychle dohodli na začátku rekonstrukce. Vše proběhlo bez problémů v dohodnutém termínu a velmi oceňuji ochotu poradit jak s vybavením koupelny, tak i se všemi "vychytávkami". Takže tuto firmu mohu každému doporučit.

Hana, Turnov

        

Kompletní rekonstrukce koupelny v rodinném domku

POPIS ZAKÁZKY

Bourací práce, odvoz odpadu, přizdívky,sokly,příčky,izolace,potrubí TUV,SUV v PPR,odpadní potrubí v HT systému,osazení zařizovacích předmětů dle výběru.Dokončovací práce

HODNOCENÍ

celková spokojenost, vyskytnuté závady po realizaci byly okamžitě řešeny.

Jitka, Liberec

        

Další články...

  1. 11
  2. 12
  3. 2
  4. 3

Strana 1 z 6