Co nabízíme?

Provádíme montáž, instalace a servis - plynových kotlů, ohřívačů vody, topidel a ostatních plynových spotřebičů topení a radiátorů, montáž plynovodů v bytech a rodinných domech, montáž nového plynového potubí v mědi, ocel, plast - demontáž původního plynového potrubí montáž plynovodů v bytech a rodinných domech, - tlakové zkoušky plynovodů - revizní zprávy a knihy plynovodů a plynových kotlů

Rozvody plynu v bytech a rodinných domech Provádíme odborné a certifikované montáže domovních plynovodů.

Bytové rozvody plynu (rozvody v bytech) dnes provádíme nejčastěji v CU trubkách spojované lisováním, používáme hydraulické lisovací kleště, kde je vždy zaručen stejný tlak vyvinutý na tvarovku (na rozdíl od pneumatických)v místě o-kroužku, tím je zaručena těsnost spoje.

Technologie:

Dále spojujeme CU potrubí pomocí tvrdého pájení. Pro rozvod plynu se používá pájka s obsahem stříbra. Domovní plynovody (rozvody v bytových domech – stoupačky apod.) montujeme převážně v ocelových trubkách spojované svařováním a to z důvodů větší odolnosti proti „vnějším vlivům“ cena materiálu je sice nižší ale spojování pomocí svařování je nákladné a prostorově náročné (hořlavé věci, elektrika – vše musí být z dosahu), dále je nutné ocelovou trubku povrchově ošetřit, (u CU trubek je naopak nižší cena za montáž a dražší trubka).

Pro rozvod plynu v zemi se používá plastová trubka v kole (hadice) min. 1m před budovou musí být v zemi přechod z plasu na izolovanou ocelovou trubku (Bralen) pomocí mechanické spojky a následné izolace. Plynovod obecně lze zasekat pod omítku (ocel i měď) pod omítkou nesmí být rozebíratelný spoj, při vedení plynovodu pod omítkou v CU trubkách, používáme izolaci a pozinkovou chráničku proti provrtání.

Plynovod nesmí být veden v podlaze. Po montáži plynovodu delší než 3m se provádí tlaková zkouška plynovodu. Po každém zásahu na plynovod kontrolujeme po sobě práci pomocí detektoru plynu. V případě nové instalace (není plyn) vždy provádíme tlakovou zkoušku plynovodu vzduchem pomocí U-metru.

Osvědčení:

osvedceni plyn1

 

osvedceni plyn2

Naše práce

zakaznicke slevyFotogalerie námi zrekonstruovaných koupelen. Prohlédněte si jak vypadají koupelny našich zákazníků.

Jak to u nás funguje?

1

Navštívíme Vás Domluvíme se, jak má rekonstrukce probíhat, sdělíte nám Vaše požadavky na rekonstrukci koupelny.

2

Vytvoříme 3D návrh Podle Vašich požadavků a našich doporučení vytvoříme 3D návrh Vaší nové koupelny.

3

za 1 až 3 týdny máte novou koupelnu Po zahájení prací na rekonstrukci koupelny budete mít do jednoho až tří týdnu vše hotovo.

Certifikáty

certifikatyProhlédněte si naše certifikáty z oboru, ale i doklady typu spolehlivá a živá firma.