vhodné pro podlahové topení, elektrické i teplovodní.

Provádíme profesionální pokládku podlah od německého výrobce PARADOR. Německá společnost Parador GmbH & Co. KG byla založena v roce 1977 a následně se dostala do popředí jako jeden z předních výrobců vysoce kvalitních systémů stěn a podlah. Parador patřil do skupiny společností Hüls, stejně jako značky Hülsta a Rolf Benz.

Za vynikající design svých výrobků byla společnost Parador vyznamenána mnoha mezinárodními cenami: jako jsou například red dot design award, Interior Innovation Award, German Design Award a mnoho dalších. Od roku 2011 je Parador partnerem nadace „Plant-for-the-Planet“, která po celém světě podporuje zalesňování a těžbu šetrnou pro klima naší planety.

Podlahy Parador

Vinylové podlahy

  • Vinylové podlahy svou funkčností, estetikou a univerzálností použití úspěšně konkurují laminátovým podlahám. Jsou oblíbené pro svou vysokou životnost, snadnou údržbu a dokonalou imitaci přírodních dřevin. V porovnání s laminátovými podlahami se vyznačují nízkou hlučností a jsou tak vhodné k instalaci do rodinných domů, bytů, škol, kanceláří, hotelů nebo třeba obchodních center.
  • Laminátové podlahy

  • Laminát od Paradoru má tyto vlastnosti: snadná montáž i údržba, antistatické, bez emisí, dlouhá životnost. Laminát od Paradoru má podíl dřeva téměř 100 % a je tak přírodním a udržitelným produktem. Podlahy Parador jsou antistatické (Classic, Trendtime) a zcela bez emisí. Při jejich výrobě se používají výhradně zdravotně nezávadné, kontrolované materiály. Díky své výšce mezi 7 a 9 mm mají tu nejvyšší možnou stabilitu
  • Dřevěné podlahy

  • Třívrstvé dřevěné podlahy Parador zvyšují hodnotu obytných prostor viditelným způsobem. Přírodní materiál dřevo propůjčuje každému prostoru živoucí teplo a útulnost a nabízí perfektní základ pro vkusné a stylové zařízení vašeho domova. Třívrstvé dřevěné podlahy Parador jsou opravdu přesvědčivé v celém systému: vybrané dřeviny, různé formáty palubek a vzhledy pokládky otevírají jedinečné spektrum exkluzivního uspořádání podlah s vysokým užitkem. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou vyrobeny z pečlivě vybíraných materiálů, které jsou vhodné pro bydlení.
  • Kliknutím na logo PARADOR navštívíte stránky výrobce, kde si můžete prohlédnout kompletní portfolio podlahových krytin.

Podlahy Parador

ceník