Image1

Provádíme drobné stavební práce, kompletní rekonstrukce koupelen včetně přestavby bytového jádra, zednické práce, obkladačské práce, rekonstrukce rodinných domů, přípravu staveb, poradenství v oblasti rekonstrukcí (zdarma), poradenství a cenové nabídky (zdarma), speciální a sádrokartonářské práce.

Dále kompletní rekonstrukce rodinných domů (i starších) a všechna  řemesla, jako voda, topení, zednické, obkladačské, podláhářské práce, pokládky plovoucích podlah, PVC (linoleum), terasy, ploty, likvidace odpadů a sutí, přírodní kámen, elektroinstalace, revizní zprávy, plynoinstalace, popřípadě střešní prvky, tesařské práce atd..

Jak vám můžeme pomoci a co Vám naše služby přinesou?

1. Naše postupy neustále rozvíjíme, abychom v souvislosti s rychlým vývojem nových stavebních materiálů a zlepšováním stavebních postupů, uspokojili požadavky všech našich klientů.

2. Úzkou spoluprací s našimi klienty se snažíme porozumět jejich potřebám a nalézt společný pohled na potřebný rozsah prováděných prací, způsob jejich provedení a v neposlední řadě na vhodnost zvolených materiálů.

3. Naším cílem je poskytnutí kompletních služeb „na klíč“, aby náš zákazník neměl s rekonstrukcí od začátku až do konce žádné starosti.

Image1

ZEDNICKÉ PRÁCE

• Provádíme vyzdívky z přesných tvárnic (Ytong).

• Můžeme Vám zakomponovat do stěn okna, dveře, nebo i prosvětlovací efekty z luxfer.

• Zazdění jakýchkoliv van a vaniček, různých soklů a zazdívacích WC modulů. Vše provádíme co nejpevnějším a nejstabilnějším způsobem.

• Srovnávání stěn na jakýkoli základ, a to různými způsoby – např. nahození jádrovou omítkou, přestěrkování stěn lepidlem, vylepení předstěny sádrokartonem. Na zpevnění nesoudržných stěn i zdiva z ytongu používáme armovací síť (perlinku), aby nedošlo k praskání následných povrchových úprav. Stěny upravujeme štukováním nebo interierovýmí i exterierovými fasádami. Podlahy srovnáváme betonem i samonivelačními stěrkami. Pokud je to potřeba, opatříme stěny i podlahy izolací proti prosáknutí.

• Štukatérské práce

OBKLADAČSKÉ PRÁCE

• Provádíme obkládání stěn a pokládání dlažeb. V nabídce široké škály obkladů a dlažeb vycházíme ze současných trendů. Klasickými obklady různých rozměrů, mozaikami, ale také retifikáty uspokojíme i nejnáročnější zákazníky. Postupujeme dle kladečských plánů, případně vymyslíme a doporučíme skladbu sami. Jak je výše uvedeno, naše společnost zajišťuje také speciální „bezspárové“ obklady. Jde o obklady rektifikované nebo kalibrované. Rektifikace a kalibrace je zabroušení hran hotové dlaždice. Tím se významně snižuje přirozené kolísání rozměrů keramiky na minimum. Rozdíl mezi kalibrací a retifikací je v přesnosti zabroušení hran. Zatímco kalibrované výrobky jsou zabroušeny s přesností na desetiny milimetru, rektifikované obklady pak s přesností ještě mnohokrát vyšší.

• Spárování provádíme zejména flexibilními spárovačkami, ale v případě potřeby používáme i spárovačky pryskyřicové. Spoje v koutech ošetřujeme z hygienických, flexibilních, ale i estetických důvodů sanitárním silikonem. Rohy osazujeme lištou PVC, nerez, chrom, mosaz případně jinými materiály různých tvarů a barev, vždy dle požadavků zákazníka.

• Mezi všechny operační technologie vždy s naprostou samozřejmostí používáme penetrační nátěry pro zajištění kvalitního propojení jednotlivých vrstev.

Zákaznické slevy

slevySlevy nejen pro stálé zákazníky, ale i zákazníky kteří si rekonstrukci objednají včas. Využijte zimních měsíců pro svojí slevu na rekonstrukci.

Miss Liberec pro Aquatrend Liberec

Jak to u nás funguje?

1

Navštívíme Vás Domluvíme se, jak má rekonstrukce probíhat, sdělíte nám Vaše požadavky na rekonstrukci koupelny.

2

Vytvoříme 3D návrh Podle Vašich požadavků a našich doporučení vytvoříme 3D návrh Vaší nové koupelny.

3

za 1 až 3 týdny máte novou koupelnu Po zahájení prací na rekonstrukci koupelny budete mít do jednoho až tří týdnu vše hotovo.

Rekonstrukce 3+1

Certifikáty

certifikatyProhlédněte si naše certifikáty z oboru, ale i doklady typu spolehlivá a živá firma.

Hodnocení zákazníků

hodnoceni zakaznikuHodnocení našich zákazníků, ze serveru www.nejremeslnici.cz . Přečtěte si jak nás hodnotí ostatní.

Výprodej zásob

vyprodej zasobNabízíme výprodej zásob, případně lehce použitých funkčích kotlů. Materiálu pro instalatéry atd.