Kuchyně

specialista na rekonstrukce koupelen, bytů a bytových jader, Liberec

Ve spolupráci s renomovanou truhlářskou firmou Vám zajistíme zaměření, dodávku a montáž kuchyní na míru a to včetně montáže a kompletace kuchyňských spotřebičů.
Vyrobíme nábytek na míru i do obývacího pokoje nebo ložnice. Máme zkušenosti s výrobou schodů a jiných dřevěných prvků jako paland a vestavěných skříní do Vašeho domu.
S instalací kuchyňských linek máme dlouholeté zkušenosti. Klademe velký důraz na funkčnost a vzhled. V případě zájmu zákazníka poskytujeme poradenství při výběru materiálů vhodných do určených prostor.
V případě zájmu Vám zajistíme kompletní provedení - od dodání materiálů a sanitárního vybavení přes instalaci až po odvoz odpadů a sutí a hrubého závěrečného úklidu. Délka rekonstrukce se dle našich zkušeností v závislosti na složitosti zakázky pohybuje v rozmezí od tří do patnácti pracovních dnů.
Před zahájením prací je sepsána smlouva o dílo, ve které je uveden termín realizace a celkový rozsah prací s podrobným rozpočtem. Samozřejmostí je poskytnutí tříleté záruky na všechny provedené práce.

Nabízíme Vám

  • široký výběr materiálů, pracovních desek, dvířek a dřezů
  • pomůžeme Vám naplánovat rozmístění rozvodů vody, elektřiny, plynu
  • vyrobíme Vám nábytek na míru i do obývacího pokoje nebo ložnice
  • zkušenosti s výrobou dřevěných schodišť, paland, vestavěných skříní a jiných dřevěných prvků do Vašeho bytu

Pro více informací ke kuchyním, vyplňte a odešlete prosím níže uvedený formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Vaše jméno a příjmení *
Vaše e-mailová adresa *
Vaše telefonní číslo *
Zpráva pro nás
logo Aquatrend

Adresa

Přidejte si nás