Reference

specialista na rekonstrukce koupelen, bytů a bytových jader, Liberec

Celková rekonstrukce bytové jednotky v cihlové zástavbě bytového domu

Změna dispozice bytové jednotky. Bourací, zednické, sádrokartonářské, vodoinstalatérské, topenářské a podlahářské práce. Kompletní vybavení ZTI, pokládka dřevěných podlah Parador, izolace, stavebně dokončovací práce.

Hodnocení

"S firmou jsme byly nadmíru spokojeni hlavně rychlost, domluva a komunikace a doporučení dalších řemeslníků na dodělání celého bytu a po roce užívání vše funguje jak má. Opravdu Doporučuji!"


Rekonstrukce bytového jádra

kompletní rekonstrukce bytového jádra, 3D projekt a realizace

Hodnocení

"Byla jsem velice spokojena s komunikací, ochotou a vstřícností p. Bočka. S prací řemeslníků jsem byla nadmíru spokojena. Mohu vyjádřit pouze slovy: kvalitně, rychle, bez komplikací a prašnosti. Jsou příkladem toho,jak má dobrá firma fungovat a pracovat.
Všem mohu jen doporučit!!!!"


J.Zachová, Turnov

Kompletní přestavba bytového jádra, 3D návrh

přestavba bytového jádra dle 3D návrhu. Demontáž jádra, likvidace. HSV: příčky Ytong, nivelace, hydroizolace, kročejová izolace, elektroinstalace, vodoinstalace, obklady, dlažby + chodba, SDK - podhled, kompletace ZTI předmětů, montáž obložkových zárubní, malířské a dokončovací práce.

Hodnocení

"Trošku vyšší cena ale z konečnou prací jsme spokojeni, hledali jsme firmu která nám udělá vše naráz a fa.Aquatrend vše splnila!!!!"

Liberec

Kompletní přestavba zděné koupelny a toalety, 3D návrh, renovace podlah

kompletní přestavba zděné koupelny a toalety dle 3D návrhu. Bourací práce, likvidace odpadu. HSV: příčky ytong, broušení podlah, nivelace, hydroizolace, elektroinstalace, vodoinstalace, obklady, dlažby , SDK - podhledy - kuchyň, chodba koupelna a WC. Kompletace ZTI předmětů, pokládka vinylové podlahy na HDF desce Basic 30 - Parador. Montáž obložkových zárubní, dveří, malířské a dokončovací práce.

Hodnocení

"Nenapadá mě nic, co bych měl vytknout."

Liberec

Kompletní rekonstrukce přízemí rodinného domu

kompletní rekonstrukce rodinného domu - přízemí včetně 3D návrhu architektky. Bourací práce, tesařské práce, zateplení střechy, výstavba nových příček, izolace a vyrovnávky podlah, kompletní vodoinstalace včetně přívodu + odpadní potrubí v HT. Elektroinstalace, ÚV v CU, topná tělesa, rozvody v CU, elektrokotel s nepřímotopným ohřívačem TUV, výměna oken. Sádrokartonové podhledy v celé části, pokládky, obkladů a dlažeb, obložení krbu, montáž obložkových zárubní a dveří, pokládka vinylové podlahy Parador, kompletace ZTI, výmalba.

Hodnocení

"Firmu Aquatrend jsem si pro rekonstrukci našel pro mě až v dalekém Liberci, na základě pozitivních recenzí a dlouhodobé reprezentace na trhu a musím říct, že se to vyplatilo do poslední koruny. Při rekonstrukci jsem potřeboval vyřešit několik oblastí, na které bych normálně musel najímat více firem (topení, voda, elektřina, kuchyně), což nebyl s firmou Aquatrend problém - většinu práce řešili vlastními zaměstnanci a pro to, co nedělají, doporučili prověřenou firmu (v mém případě se jednalo o kuchyni). Celkově jsem byl velmi spokojen, cena byla sice mírně vyšší, ale naprosto odpovídá kvalitě provedené práce. Velice jsem také ocenil detailní, několikastránkový rozpočet,takže jsem v každém momentu věděl, co bude kolik stát (případné změny byl vždy oznámeny a odsouhlaseny předem s jednatelem firmy). Tuto firmu rozhodně doporučuji."

Kamenický Šenov

logo Aquatrend

Adresa

Přidejte si nás