Reference

specialista na rekonstrukce koupelen, bytů a bytových jader, Liberec

Kompletní rekonstrukce koupelny, toalety, chodby a kuchyňské části bytové jednotky.

Kompletní rekonstrukce části bytové jednotky včetně 3D projektu. Bourací a stavebně přípravné práce. Vodoinstalace, odpadní potrubí, vzduchotechnika, výbrus podkladů, izolace, perlinky, štuky, SDK podhledy, pokládka SPC podlahy, obklady, dlažby, kompletace ZTI, výmalby a stavebně dokončovací práce.

Hodnocení

"Oceňujeme vstřícnou komunikaci a organizaci navazujících prací jednatele firmy, díky které došlo ke zkrácení termínu dokončení, za což jsme velmi rádi. Veškeré práce odvedeny kvalitně, jsme spokojeni, firmu můžeme jen doporučit."


Kompletní rekonstrukce koupelny včetně 3D návrhu.

Místo realizace: Sychrov, okr. Liberec

Hodnocení

"Kvalitně odvedená práce,rychlost od objednání k provedení a též skvělá komunikace s p. Bočkem.Mohu jen doporučit.!"


Celková rekonstrukce bytové jednotky v cihlové zástavbě bytového domu

Změna dispozice bytové jednotky. Bourací, zednické, sádrokartonářské, vodoinstalatérské, topenářské a podlahářské práce. Kompletní vybavení ZTI, pokládka dřevěných podlah Parador, izolace, stavebně dokončovací práce.

Hodnocení

"S firmou jsme byly nadmíru spokojeni hlavně rychlost, domluva a komunikace a doporučení dalších řemeslníků na dodělání celého bytu a po roce užívání vše funguje jak má. Opravdu Doporučuji!"


Rekonstrukce bytového jádra

kompletní rekonstrukce bytového jádra, 3D projekt a realizace

Hodnocení

"Byla jsem velice spokojena s komunikací, ochotou a vstřícností p. Bočka. S prací řemeslníků jsem byla nadmíru spokojena. Mohu vyjádřit pouze slovy: kvalitně, rychle, bez komplikací a prašnosti. Jsou příkladem toho,jak má dobrá firma fungovat a pracovat.
Všem mohu jen doporučit!!!!"


J.Zachová, Turnov

Kompletní přestavba bytového jádra, 3D návrh

přestavba bytového jádra dle 3D návrhu. Demontáž jádra, likvidace. HSV: příčky Ytong, nivelace, hydroizolace, kročejová izolace, elektroinstalace, vodoinstalace, obklady, dlažby + chodba, SDK - podhled, kompletace ZTI předmětů, montáž obložkových zárubní, malířské a dokončovací práce.

Hodnocení

"Trošku vyšší cena ale z konečnou prací jsme spokojeni, hledali jsme firmu která nám udělá vše naráz a fa.Aquatrend vše splnila!!!!"

Liberec

Kompletní přestavba zděné koupelny a toalety, 3D návrh, renovace podlah

kompletní přestavba zděné koupelny a toalety dle 3D návrhu. Bourací práce, likvidace odpadu. HSV: příčky ytong, broušení podlah, nivelace, hydroizolace, elektroinstalace, vodoinstalace, obklady, dlažby , SDK - podhledy - kuchyň, chodba koupelna a WC. Kompletace ZTI předmětů, pokládka vinylové podlahy na HDF desce Basic 30 - Parador. Montáž obložkových zárubní, dveří, malířské a dokončovací práce.

Hodnocení

"Nenapadá mě nic, co bych měl vytknout."

Liberec

Kompletní rekonstrukce přízemí rodinného domu

kompletní rekonstrukce rodinného domu - přízemí včetně 3D návrhu architektky. Bourací práce, tesařské práce, zateplení střechy, výstavba nových příček, izolace a vyrovnávky podlah, kompletní vodoinstalace včetně přívodu + odpadní potrubí v HT. Elektroinstalace, ÚV v CU, topná tělesa, rozvody v CU, elektrokotel s nepřímotopným ohřívačem TUV, výměna oken. Sádrokartonové podhledy v celé části, pokládky, obkladů a dlažeb, obložení krbu, montáž obložkových zárubní a dveří, pokládka vinylové podlahy Parador, kompletace ZTI, výmalba.

Hodnocení

"Firmu Aquatrend jsem si pro rekonstrukci našel pro mě až v dalekém Liberci, na základě pozitivních recenzí a dlouhodobé reprezentace na trhu a musím říct, že se to vyplatilo do poslední koruny. Při rekonstrukci jsem potřeboval vyřešit několik oblastí, na které bych normálně musel najímat více firem (topení, voda, elektřina, kuchyně), což nebyl s firmou Aquatrend problém - většinu práce řešili vlastními zaměstnanci a pro to, co nedělají, doporučili prověřenou firmu (v mém případě se jednalo o kuchyni). Celkově jsem byl velmi spokojen, cena byla sice mírně vyšší, ale naprosto odpovídá kvalitě provedené práce. Velice jsem také ocenil detailní, několikastránkový rozpočet,takže jsem v každém momentu věděl, co bude kolik stát (případné změny byl vždy oznámeny a odsouhlaseny předem s jednatelem firmy). Tuto firmu rozhodně doporučuji."

Kamenický Šenov

logo Aquatrend

Adresa

Přidejte si nás