Podlahy

specialista na rekonstrukce koupelen, bytů a bytových jader, Liberec

Provádíme profesionální pokládku podlah od německého výrobce PARADOR. Německá společnost Parador GmbH & Co. KG byla založena v roce 1977 a následně se dostala do popředí jako jeden z předních výrobců vysoce kvalitních systémů stěn a podlah.
Parador patřil do skupiny společností Hüls, stejně jako značky Hülsta a Rolf Benz. Za vynikající design svých výrobků byla společnost Parador vyznamenána mnoha mezinárodními cenami Red Dot Design Award, Interior Innovation Award, German Design Award...
Od roku 2011 je Parador partnerem nadace „Plant-for-the-Planet“, která po celém světě podporuje zalesňování a těžbu šetrnou pro klima naší planety.
Podlahy od Paradoru to je snadná údržba s dlouhou životností, navíc jsou antistatické a bez emisí. Jsou také přírodním a udržitelným produktem. Podíl dřeva v laminátu je téměř 100 %.
Třívrstvé dřevěné podlahy Parador jsou opravdu přesvědčivé v celém systému: vybrané dřeviny, různé formáty palubek a vzhledy pokládky otevírají jedinečné spektrum exkluzivního uspořádání podlah s vysokým užitkem. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou vyrobeny z pečlivě vybíraných materiálů, které jsou vhodné pro bydlení.

Vinylové podlahy

Svou funkčností, estetikou a univerzálností použití úspěšně konkurují laminátovým podlahám. Jsou oblíbené pro svou vysokou životnost, snadnou údržbu a dokonalou imitaci přírodních dřevin. V porovnání s laminátovými podlahami se vyznačují nízkou hlučností a jsou tak vhodné k instalaci do rodinných domů, bytů, škol, kanceláří, hotelů nebo třeba obchodních center.

Laminátové podlahy

Podlahy od Paradoru mají dlouhou životnost a také se snadno montují i udržují Podíl dřeva je téměř 100 % a je tak přírodním a udržitelným produktem. Podlahy Parador jsou antistatické (Classic, Trendtime) a zcela bez emisí. Při jejich výrobě se používají výhradně zdravotně nezávadné, kontrolované materiály. Díky své výšce mezi 7 a 9 mm mají tu nejvyšší možnou stabilitu.

Dřevěné podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy zvyšují hodnotu obytných prostor viditelným způsobem. Dřevo propůjčuje každému prostoru živoucí teplo a útulnost. Nabízí perfektní základ pro vkusné a stylové zařízení Vašeho domova. Jsou opravdu přesvědčivé v celém systému...vybrané dřeviny, různé formáty palubek a vzhledy pokládky otevírají jedinečné spektrum exkluzivního uspořádání podlah s vysokým užitkem. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou vyrobeny z pečlivě vybíraných materiálů, které jsou vhodné pro bydlení.

Pro více informací k podlahám, vyplňte a odešlete prosím níže uvedený formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Vaše jméno a příjmení *
Vaše e-mailová adresa *
Vaše telefonní číslo *
Zpráva pro nás
Kliknutím na logo PARADOR navštívíte stránky výrobce, kde si můžete prohlédnout kompletní portfolio podlahových krytin.
logo Aquatrend

Adresa

Přidejte si nás